26 Eylül 2009 Cumartesi

Türkiye Propaganda Konseyi Sunar (Çıkartma)

15 yorum:

 1. tebrikler harikasınız.

  YanıtlaSil
 2. yürü be koççum be indiriom şimdi bakkalın camını

  YanıtlaSil
 3. Çok iyi ya... elinize sağlık...

  YanıtlaSil
 4. Hadi katkıda bulunalım dedik :)
  ben ekip oluşturdum toplu halde un akıtanın camlarını kırsak bu işten KDV alırlar mı ?

  YanıtlaSil
 5. bakkalı indirme istersen. burgerdan falan başlayın

  YanıtlaSil
 6. ozaman hepinizi IMF ve DUNYA BANKASI karşıtı eylemlere bekliyoruz.

  YanıtlaSil
 7. eyleme değil dünya malının israfına karşıyız :P

  YanıtlaSil
 8. bugün itibari ile çok yerinde bir afiş olur bu.

  YanıtlaSil
 9. fakirlesmek icin birebir bir ogut; cok basarili gercekten de... ne dedigini bilmeyen entellektuel zirvasi diye adlandirmak gerek heralde.

  YanıtlaSil
 10. efendi olun okulunuzu okuyun gençler...

  YanıtlaSil
 11. afişlerin hepsine baktım da, bir şeyleri değiştirmek için kan dökmeye ant içmiş bir topluluktan bir sik olmaz kusura bakmayın. kansız devrim olmaz diye empoze edilen vahşet beyinlerinizi felç etmiş. başka bir yol bulamayacak kadar aptal olmadığınıza inanıyorum. sadece düşünme yetinizi tek bir noktaya odaklanmış. bunu aşabilirsiniz, ha gayret.

  YanıtlaSil
 12. Bugün kimse haz. isa doktriniyle bir şeyin değişmeyeceğinin farkında, tokat atmaya kalkanlara diğer yanağımızı uzatacak kadar saf değiliz. Kan dökülmesi kaçınılmaz, iktidar odaklarına sahip olanlar elbette yerlerini korumak için üzerimize saldıracak, saldırıyor, saldırdı... siz hangi kansız devrimden bahsediyorsunuz... turuncu devrimden mi yoksa?

  YanıtlaSil
 13. Siz cam kırdıkça daha çok kum çekilir, daha çok cam yapmak için daha çok enerji harcanır, küresel ısınmaya sizin de ufak bir katkınız olur. İş gören bir nesneyi çöpe dönüştürüyorsunuz. Büyük pencereden bakarsanız toplamda bir kazanç yok, kayıp var.

  Kafasına estiği yere savaş açarak silah stoklarını eritip yeni silah üreterek ekonomiyi canlı tutmayı, istihdam sağlamayı düşünen emperyalist devlet de sizinle aynı düşünce yapısına sahip.

  Barbar gibi kırıp dökmekle sadece kendinizi kandırırsınız. Siz insanları ürküttükçe onları nefret ettiğiniz devletin himayesi altına itiyorsunuz. İnsanları korkutursanız onlara fikirlerinizi anlatamazsınız, onları koyunluktan kurtarmak için önce size güvenmelerini sağlamanız lazım.

  YanıtlaSil
 14. devlet desteğinin en açık kanıtı. düzenin yedek tekerlekleri sizi

  YanıtlaSil