31 Ekim 2011 Pazartesi

İdil (Çıkartma) [Fikir İçin H.M.Y.'a Teşekkürler]

14 yorum:

 1. kurban ibadettir. oraya süt kuzusu koyup insanların duygularıyle oynayan sizin gibi ateistler bunu anlamaz. inanmıyorsan inanana saygılı ol.

  YanıtlayınSil
 2. inanıyorsan kuzunun yaşam hakkına saygı duy

  YanıtlayınSil
 3. sana saygı duyuyor olup olmamam, yaptığının cinayet olduğu gerçeğini değiştirmez!

  YanıtlayınSil
 4. öncelikle şunu düzeltelim; kuzu kesmek zaten islamda yasaktır.bu çok açık ve bilinen bir kuraldır.
  sonrasında kötü bir photoshop olmuş, olayı dramatize etmek için koyuna kuzu kafası koyduğunuz çok belli oluyor.
  Ve en son olarak söyleyeceğim; ön yargılarınız ve yanlış bilgileriniz üzerine dünyalar inşa ediyorsunuz tıbkı sevmediğiniz kemalistler gibi...

  YanıtlayınSil
 5. vay arkadaş, birileri başka canlılar üzerinde söz sahibi olma hakkımız tabi ki yok diyor, katledilmesin diyor ..elli tane odun "olur mu hiç, dinen uygundur. Kurban katliam değildir, gayet normaldir. Keserimde biçerimde" diyor..siktirin lan gavatlar..hadi,siz kurban olun o hayvanlara o zaman..

  "iç-mihrak, konu dışı bir rica "Toprak,Komün,Özgürlük" sloganına bir logo ya da başka bir sey yapman mümkünmüdür? Ya da var da ben mi görmedim?"

  Venceremos!

  YanıtlayınSil
 6. Anladık vejeteryansınız herhalde sevgili hümanist ve HAYVANİST arkadaşlar, he anladım aranızda et yiyenlerde var yani anladım anladım onlarda cüppelinin dediği gibi ağaçta yetişen etlerden yiyor herhalde. İyi Geceler zihni süper açık koministler, o neydi ya dünyada koministlikle atesit düşünceyle yönetilen ülkeler kaldı mı, kendi damlacığınızda yüzmeye devam edin Siz.

  YanıtlayınSil
 7. eeeh, yeter lan! her kurban bayramı öncesinde buraya gelip abuk subuk tartışma çıkaracaksınız, bir de eksik beyninizle, sizin yapamadığınızı yapan insanlara laf atacaksınız... "adamın götünden kan alırlar amk, kan." kendi eylemsizliğinizi ve ahlaksızlığınızı başkalarının geliştirebildiği ahlaka çamur atarak kapatmaya çalışmayın, komik oluyorsunuz. size kalbimle acıyıp götümle gülüyorum müslüman tosuncuklar.

  anarşistlerin de bu "politik doğrucu" tavrından gına geldi artık. "ay aman islmacılara laf atmayalım bizi kemalist sanarlar, kemalistlere oradan saldırmayalım bizi şeriatçı sanarlar bıdıbıdı" eyeteaarrbeaaaah!!
  sikerim islamını da allah'ını da; götünden uydurduğun ayetlere tapanı da, bununla yetinmeyip bir de kan akıtanı da, cumhuriyetini de ata'nı da! evet sikerim! amım da olsa, sikim de olsa bu böyle... ayrıca çok seksistim. seksizmi de sikerim!! ok? ben sakin değilim şampiyon, asıl soru siz neden bu kadar sakinsiniz amk? kan istiyorsanız size kan vereceğiz, hiç merak etmeyin. bu topraklardaki savaş, 'ırk,dil,kimlik' meselesiyle sınırlı kalmayacak. camilerinize, okullarınıza, hayvan kesim hanelerinize, kürkçü dükkanlarınıza, kasaplarınıza taşıyacağız bu savaşı. siz işte o zaman görün kanı!

  not: bir daha 'ironi' yaptığını sanarak, toplumun azınlıkta kalan vicdanlı insanlarına sterotip argümanlarla saldıran ilk şanslı yazarın ağzı ile götü yer değiştirene kadar dövülecekmiş, öyle diyorlar. evet şu üstümde yazısı olan gerizekalı, üzerine alınabilirsin. hatta tehdit olarak da algılyabilirsin. bu senin için iyi olur.

  YanıtlayınSil
 8. @9 Kasım 2011 04:29 << Budur :)

  YanıtlayınSil
 9. hiçbiriniz et yemiyor musunuz yarrağam

  YanıtlayınSil
 10. kuzu koymuş bir de götveren.

  YanıtlayınSil
 11. akıllı bir yalancının yazdığı bir kitap üzerine, yardım adı altında yaptığınızdan bahsediliyor... sadece et yemek için kurban kesiyorsanız adı kurban olmaz, kafanızdan yarattığınız bir varlık için kesiyorsanız, bariz cinayettir...herifin biri oğlunu kurtarmak için salladığı yalan yüzünden bu kadar hayvan katlediliyor...acaba hala kurban olarak ailenizden birini vermek zorunda olsaydınız! tanrı mı kalırdı?
  tabi ki bu kadar müslüman da kalmazdı, sağ olsun oğlunu seven bir baba, yarattığınız tanrınızı ve dininizi korumuş, hatta kurtarmış (her ne kadar amacı farklı olsa da :) )

  bu arada, kuzu değil dana koysaydı! cinayet kısmını kabullenecek miydin???

  YanıtlayınSil
 12. Amma beyinsiz adamlarsınız ya özellikle bi üstteki yorumu yazan çük beyinli çok sey bildiğini sanan gerizekalı aç araştır ondan sonra gel buraya laf salatası yap yazdıklarının birinde bile gerceklik payı yok amk döl israfı seni (hakaretlerimin tek sebebi bana ve inandıklarıma saygısı olmayan insanlara benimde saygım yoktur)

  YanıtlayınSil
 13. 2 üstteki yorumu yazandan bir üstteki yorumu yazan arkadaşa hitaben cevap, :) ,sadece gülümsemek...
  gerçeklik payı yok biliyorum, bu yüzden yalancı dedim ya...kılavuzluk, karga ve bok üçlüsünü bilir misin?
  küfürlerin çok hoş ama inancının ne kadar yüksek olduğunu görüyorum... bunları söylerken, hoşgörü dini olan dininiz sana böyle mi söylüyor?
  saygısızlığım belli yaşa gelip hala inançlı insanlara değil, yeteri kadar düşünüp sorgulayamıyorlar ki hala devam ediyorlar, onlara diyecek bir şeyim yok, allahlarından bulsunlar :) senin gibi yobaz olup saldıranlara gelirsek, gerçekten eğlencelisiniz...
  tamam o adam kurtarmış oğlunu, iyi yapmış, ne gerek var insan kesmeye, bir yalan üzerine hayvanları kesmeye gerek olmadığı gibi...düşüncesinde sorun yok, ama imam cemaat ikilisi işte, yapacak bir şey yok =)
  kal sağlıcakla...

  YanıtlayınSil
 14. Kıçınızda uydurduğunuz hikayelere inanan.. öhhö.. pardon. inanç yok tabi sizde. bikaç kişiden öte gitmeyen insan görünümlü dağ taş odun ağaç parçası sizler. Allah'ın Merhamet'ide, Zulüm'üde büyük ve ağırdır. Biz ahiretimize er yada geç kavuşacağız. Bakalım sen dünyada daha ne kadar kalıp nereye kaçacaksın? Ahirette kendini nasıl kurtaracaksın? Ayrıca şu blogu ne akla hizmet kurdun çözemedim. Kendi hikayelerini yazıp çizip kendin takip ediyosun sanırım. Yargıtay yazdım gugıl amcaya. Nerelere geldim neler yazdım. Allah belanı versin lan.

  YanıtlayınSil